Föremål som liknar akvarell Rudolf Carlborg

  • Träfflista
  • 4124 Akvarell
    Såld: 500 kr

    Såldes den 7 mars 2022
  • 9184 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 30 mars 2020
  • 6356 Akvarell
    Såld: 250 kr

    Såldes den 21 januari 2019
  • 7425 Akvarell
    Rudolf Carlborg, Gamla Klara, signerad. 1943, 35x32
    Såld: 700 kr

    Såldes den 22 maj 2017
  • 7424 Akvarell
    Såld: 800 kr

    Såldes den 22 maj 2017
  • 9319 Akvarell
    Rudolf Carlborg, 1949, Tandläkaren, 35x31
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 23 januari 2017
  • 2250 Akvareller
    Såld: 2.900 kr

    Såldes den 2 november 2009