4124 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
9184 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 30 mars 2020 -
6356 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 21 januari 2019
7425 Akvarell
Rudolf Carlborg, Gamla Klara, signerad. 1943, 35x32
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
7424 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 22 maj 2017 -
9319 Akvarell
Rudolf Carlborg, 1949, Tandläkaren, 35x31
Såld: 1.700 kr
Såldes den 23 januari 2017
2250 Akvareller
Såld: 2.900 kr
Såldes den 2 november 2009